Переслављ Залески: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.4) (Бот Менува: sr:Преслав-Залески
с (r2.6.4) (Бот Додава: diq:Pereslavl-Zalessky)
с (r2.6.4) (Бот Менува: sr:Преслав-Залески)
[[ru:Переславль-Залесский]]
[[sl:Pereslavelj-Zalesski]]
[[sr:Преслав-ЗалескијЗалески]]
[[fi:Pereslavl-Zalesski]]
[[tg:Переславл-Залесский]]
127.138

уредувања

Прегледник