Категорија:Фудбалот во 1969 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Calcio nel 1969
с (Бот Додава {{Ризница-врска|1969 in association football}})
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Calcio nel 1969)
[[fr:Catégorie:Football en 1969]]
[[ko:분류:1969년 축구]]
[[it:Categoria:Calcio nel 1969]]
[[hu:Kategória:1969 a labdarúgásban]]
[[nl:Categorie:Voetbal in 1969]]
127.201

уредување

Прегледник