Хелена (Монтана): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: qu:Helena (Montana) Брише: fa:هلنا
с (r2.7.1) (Бот Додава: mg:Helena, Montana)
с (r2.7.1) (Бот Додава: qu:Helena (Montana) Брише: fa:هلنا)
[[be:Горад Хелена]]
[[bi:Helena, Montana]]
[[bs:Helena (Montana)]]
[[bg:Хелена]]
[[bs:Helena (Montana)]]
[[ca:Helena (Montana)]]
[[cs:Helena (Montana)]]
[[eo:Helena (Montano)]]
[[eu:Helena (Montana)]]
[[fa:هلنا]]
[[fr:Helena (Montana)]]
[[fy:Helena (Montana)]]
[[pt:Helena (Montana)]]
[[ro:Helena, Montana]]
[[qu:Helena (Montana)]]
[[ru:Хелена (Монтана)]]
[[sq:Helena (Montana)]]
86.434

уредувања

Прегледник