Меѓународно биро за тегови и мерки: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Создадена страница со: {{Infobox organization |name = Меѓународно биро за тегови и мерки<br /><small>''Bureau international des poids et ...
(Создадена страница со: {{Infobox organization |name = Меѓународно биро за тегови и мерки<br /><small>''Bureau international des poids et ...)
(нема разлика)

Прегледник