Прејди на содржината

Категорија:1861: Разлика помеѓу преработките

Додадени 35 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1861
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Kategória:1861)
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1861)
[[be:Катэгорыя:1861]]
[[be-x-old:Катэгорыя:1861]]
[[bg:Категория:1861 година]]
[[bar:Kategorie:1861]]
[[bs:Kategorija:1861]]
[[br:Rummad:1861]]
[[bg:Категория:1861 година]]
[[cs:Kategorie:1861]]
[[cy:Categori:1861]]
[[os:Категори:1861]]
[[is:Flokkur:1861]]
[[it:Categoria:Eventi del 1861]]
[[he:קטגוריה:1861]]
[[jv:Kategori:1861]]
[[war:Category:1861]]
[[yo:Ẹ̀ka:1861]]
[[zh-yue:分類Category:1861年]]
[[zh:Category:1861年]]
127.231

уредување