UTC-12:00: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 6 бајти ,  пред 10 години
с
r2.5.4) (Бот Менува: af:UTC-12:00, no:UTC-12:00
сНема опис на уредувањето
с (r2.5.4) (Бот Менува: af:UTC-12:00, no:UTC-12:00)
[[Категорија:Временски зони]]
 
[[af:UTC-12:00]]
[[az:UTC−12:00]]
[[be:UTC-12]]
[[nl:UTC-12]]
[[ja:UTC-12]]
[[no:UTC-12:00]]
[[pl:UTC-12:00]]
[[pt:UTC−12]]
5.215

уредувања

Прегледник