Прејди на содржината

Категорија:Спортот во 1950 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Sport nel 1950
с (r2.7.2) (Бот Додава: af, be-x-old, bs, ca, cs, da, de, el, en, es, fi, fr, he, hu, id, ja, ko, lt, lv, nl, no, pl, pt, ru, simple, sk, sl, sv, tr, uk, zh)
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Sport nel 1950)
[[ko:분류:1950년 스포츠]]
[[id:Kategori:Olahraga dalam tahun 1950]]
[[it:Categoria:Sport nel 1950]]
[[he:קטגוריה:1950 בספורט]]
[[lv:Kategorija:1950. gads sportā]]
127.264

уредувања