Прејди на содржината

Анаполис (Мериленд): Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.5) (Бот Додава: mg:Annapolis, Maryland
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:Annapolis (Maryland))
с (r2.6.5) (Бот Додава: mg:Annapolis, Maryland)
[[lij:Annapolis]]
[[hu:Annapolis (Maryland)]]
[[mg:Annapolis, Maryland]]
[[ml:അനാപൊളിസ് (മെരിലാൻഡ്)]]
[[mr:अ‍ॅनापोलिस]]
6.013

уредувања