Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Инфокутии за уметност и култура“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: ms:Kategori:Templat infobox seni dan budaya
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:!Infocaixas sobre artes)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ms:Kategori:Templat infobox seni dan budaya)
[[gv:Ronney:Kishtaghyn fys ellyn as cultoor]]
[[he:קטגוריה:תבניות פרמטריות - אמנות]]
[[ms:Kategori:Templat infobox seni dan budaya]]
[[ja:Category:文化の基礎情報テンプレート]]
[[oc:Categoria:Modèl infobox arts e cultura]]
86.434

уредувања

Прегледник