Средночешки крај: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.4) (Бот Менува: sv:Mellersta Böhmen (region)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Менува: de:Středočeský kraj)
с (r2.6.4) (Бот Менува: sv:Mellersta Böhmen (region))
[[Категорија:Региони на Чешка]]
 
[[bg:Среднобохемски край]]
[[bs:Srednjočeški kraj]]
[[br:Rannvro Kreiz Bohemia]]
[[bg:Среднобохемски край]]
[[ca:Regió de Bohèmia Central]]
[[cs:Středočeský kraj]]
[[sr:Средњочешки крај]]
[[fi:Keski-Böömin lääni]]
[[sv:Mellersta Böhmen (region)]]
[[uk:Центральночеський край]]
[[vi:Trung Bohemia (vùng)]]
127.180

уредувања

Прегледник