Разлика помеѓу преработките на „1931“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: frr:1931
с (r2.6.4) (Бот Менува: kk:1931 жыл)
с (r2.7.2) (Бот Додава: frr:1931)
[[bh:१९३१]]
[[bcl:1931]]
[[bg:1931]]
[[bs:1931]]
[[br:1931]]
[[bg:1931]]
[[ca:1931]]
[[cv:1931]]
[[ja:1931年]]
[[nap:1931]]
[[frr:1931]]
[[no:1931]]
[[nn:1931]]
5.636

уредувања

Прегледник