Разлика помеѓу преработките на „Камерун“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Бот Додава: nso:Cameroon Менува: ps:کامرون
с (r2.7.2+) (Бот Додава: ee:Cameroon)
с (r2.7.2+) (Бот Додава: nso:Cameroon Менува: ps:کامرون)
[[be-x-old:Камэрун]]
[[bcl:Kameron]]
[[bg:Камерун]]
[[bar:Kamerun]]
[[bo:ཁམ་མུ་རོན།]]
[[bs:Kamerun]]
[[br:Kameroun]]
[[bg:Камерун]]
[[ca:Camerun]]
[[cv:Камерун]]
[[uz:Kamerun]]
[[pnb:کیمرون]]
[[ps:کېمرونکامرون]]
[[pms:Cameron]]
[[nds:Kamerun]]
[[sco:Cameroon]]
[[stq:Kamerun]]
[[nso:Cameroon]]
[[sq:Kameruni]]
[[scn:Camerun]]
2.817

уредувања

Прегледник