Прејди на содржината

Сант Жулија де Лорија: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2) (Бот Додава: ms:Sant Julia de Loria
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: da:Sant Julià de Lòria)
с (r2.7.2) (Бот Додава: ms:Sant Julia de Loria)
[[lt:Sant Chulija de Lorija]]
[[hu:Sant Julià de Lòria közösség]]
[[roms:Sant JuliàJulia de LòriaLoria]]
[[na:Sant Julià de Lòria]]
[[nl:Sant Julià de Lòria]]
[[pl:Sant Julià de Lòria]]
[[pt:Sant Julià de Lòria]]
[[ro:Sant Julià de Lòria]]
[[ru:Сант-Жулия-де-Лория]]
[[sq:Sant Julià de Lòria]]
5.636

уредувања