Разлика помеѓу преработките на „2003“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Бот Додава: nso:2003
с (r2.6.4) (Бот Менува: kk:2003 жыл)
с (r2.7.2+) (Бот Додава: nso:2003)
[[bh:२००३]]
[[bcl:2003]]
[[bg:2003]]
[[bs:2003]]
[[br:2003]]
[[bg:2003]]
[[ca:2003]]
[[cv:2003]]
[[sco:2003]]
[[stq:2003]]
[[nso:2003]]
[[sq:2003]]
[[scn:2003]]
2.817

уредувања

Прегледник