Разлика помеѓу преработките на „1999“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 13 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Бот Додава: nso:1999
с (r2.7.2) (Бот Додава: ang:1999, mdf:1999)
с (r2.7.2+) (Бот Додава: nso:1999)
[[bh:१९९९]]
[[bcl:1999]]
[[bg:1999]]
[[bs:1999]]
[[br:1999]]
[[bg:1999]]
[[ca:1999]]
[[cv:1999]]
[[sco:1999]]
[[stq:1999]]
[[nso:1999]]
[[sq:1999]]
[[scn:1999]]
2.817

уредувања

Прегледник