Категорија:1920-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi degli anni 1929
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:1920 nga dekada)
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi degli anni 1929)
[[id:Kategori:1920-an]]
[[is:Flokkur:1921-1930]]
[[it:Categoria:Eventi degli anni 1929]]
[[he:קטגוריה:שנות ה-20 של המאה ה-20]]
[[jv:Kategori:1920-an]]
[[yi:קאַטעגאָריע:1920ער]]
[[yo:Ẹ̀ka:Ẹ̀wádún 1920]]
[[zh-yue:分類Category:1920年代]]
[[zh:Category:1920年代]]
34.422

уредувања

Прегледник