Фурнир: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: hr:Furnir
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: uk:Шпон)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hr:Furnir)
[[en:Wood veneer]]
[[fr:Placage (bois)]]
[[hr:Furnir]]
[[it:Impiallacciatura]]
[[he:פורניר]]
86.434

уредувања

Прегледник