Разлика помеѓу преработките на „Корисник:Makempire:Шаблон“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
| style="font-size:8pt;text-align:center;padding:4pt;line-height:1.25em" | Корисникот се залага за употреба на уставното име на <br>'''[[Република Македонија]]'''.
|}</div>
|-
|
<div style="float: left; border:solid navy 2px; margin: 1px;">
{| cellspacing="0" style="width: 236px; background: black;"
| style="width: 45px; height: 45px; background: white; text-align: center; font-size: 14pt;" | [[Image:Interlogo.jpg|50px]]
| style="font-size: 8pt; color: white; padding: 4pt; line-height: 1.25em;" | <center>'''Јас навивам за <br>[[Интер Милано‎|<span style="color:#FFC709">ИНТЕР</span>]]'''
|}</div><noinclude>
[[Category:Sports fan user templates]]
</noinclude>
|}
113

уредувања

Прегледник