Предлошка:Корисник sh-4: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2) (Бот Додава: fa:الگو:User sh-4
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: de:Vorlage:User sh-4, sh:Šablon:User sh-4)
с (r2.7.2) (Бот Додава: fa:الگو:User sh-4)
[[nv:Bee álnééhí:User sh-4]]
[[en:Template:User sh-4]]
[[fa:الگو:User sh-4]]
[[nl:Sjabloon:Gebruiker sh-4]]
[[sh:Šablon:User sh-4]]
1.229

уредувања

Прегледник