Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалот во 2001 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: fi:Luokka:Vuoden 2001 jalkapallo
с (Бот Додава {{Ризница-врска|2001 in association football}})
с (r2.7.1) (Бот Додава: fi:Luokka:Vuoden 2001 jalkapallo)
[[ru:Категория:2001 год в футболе]]
[[sk:Kategória:Futbal v 2001]]
[[fi:Luokka:Vuoden 2001 jalkapallo]]
[[sv:Kategori:Fotbollsåret 2001]]
[[tr:Kategori:2001'de futbol]]
86.434

уредувања

Прегледник