Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 30 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: kk:Б. з. д. 124 жыл
[[it:124 a.C.]]
[[ka:ძვ. წ. 124]]
[[kk:Б. з. д. 124 жыл]]
[[sw:124 KK]]
[[la:124 a.C.n.]]
39

уредувања

Прегледник