Апостол Тома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 3 бајти ,  пред 10 години
с
r2.5.4) (Бот Менува: th:โธมัสอัครทูต
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Tomas (apostolua))
с (r2.5.4) (Бот Менува: th:โธมัสอัครทูต)
[[tl:Tomas ang Alagad]]
[[ta:தோமா (திருத்தூதர்)]]
[[th:โธมัสอัครทูต]]
[[th:ทอมัสอัครสาวก]]
[[uk:Хома (апостол)]]
[[vec:San Tomà]]
5.215

уредувања

Прегледник