Прејди на содржината

Пасиште: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.3) (Бот Додава: ky:Жайлоо
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.3) (Бот Додава: sn:Mafuro Менува: fr:Pâture)
с (r2.6.3) (Бот Додава: ky:Жайлоо)
[[he:מרעה]]
[[kk:Жайылым]]
[[ky:Жайлоо]]
[[lt:Ganykla]]
[[hu:Legelő]]
5.830

уредувања