1224: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: kk:1224 жыл
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:1224. gads)
с (r2.7.1) (Бот Додава: kk:1224 жыл)
[[jv:1224]]
[[ka:1224]]
[[kk:1224 жыл]]
[[sw:1224]]
[[ht:1224 (almanak jilyen)]]
6.131

уредување

Прегледник