Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: kk:Пошта белгілемесі
[[he:מיקוד (דואר)]]
[[jv:Kodhe pos]]
[[kk:Пошта белгілемесі]]
[[la:Numerus cursualis]]
[[lv:Pasta indekss]]
86.434

уредувања

Прегледник