Разлика помеѓу преработките на „Левичарската партија.ПДС“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
с
* [[Левицата.]] (Германија)
* [[Партија за социјалистичко единство на Германија]]
 
 
{{Германска партија-никулец}}
 
[[Категорија:Левичарски политички партии]]

Прегледник