Прејди на содржината

Долнолужички јазик: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: kv:Улыс сорб кыв
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Behe sorabiera)
с (r2.7.1) (Бот Додава: kv:Улыс сорб кыв)
[[it:Lingua lusaziana inferiore]]
[[csb:Dólnosorbsczi jãzëk]]
[[kv:Улыс сорб кыв]]
[[lt:Žemutinių sorbų kalba]]
[[li:Nedersorbisch]]
34.422

уредувања