Категорија:Венецуела: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Брише: kbd:Категория:Венесуэлэ
с (r2.6.3) (Бот Додава: kbd:Category:Венесуэлэ)
с (r2.7.1) (Бот Брише: kbd:Категория:Венесуэлэ)
[[pl:Kategoria:Wenezuela]]
[[pt:Categoria:Venezuela]]
[[kbd:Category:Венесуэлэ]]
[[crh:Kategoriya:Venesuela]]
[[ro:Categorie:Venezuela]]
[[yi:קאַטעגאָריע:װענעזועלע]]
[[yo:Ẹ̀ka:Venezuela]]
[[zh-yue:Category分類:委內瑞拉]]
[[zh:Category:委内瑞拉]]
34.422

уредувања

Прегледник