Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Историја на религијата во Англија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.4) (Бот Менува: en:Category:History of religion in England
(Создадена страница со: England [[Категорија:Историја...)
 
с (r2.6.4) (Бот Менува: en:Category:History of religion in England)
 
[[Категорија:Религиозна историја на Обединетото Кралство|England]]
[[Категорија:Историја на Англија|Религиозна ]]
[[Категорија:Религија во Англија|Историја]]
 
[[en:Category:Religious historyHistory of religion in England]]
126.432

уредувања

Прегледник