Разлика помеѓу преработките на „Корисник:Makempire:Шаблон“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
(Нова страница: {| style="float: right; margin-left: 1em; margin-bottom: 0.5em; border: #99B3FF solid 1px" |- | style="text-align: center" | '''Википедија:Вавилон''' ...)
 
{| style="float: right; margin-left: 1em; margin-bottom: 0.5em; border: #99B3FF solid 1px"
|-
| style="text-align: center" | '''[[Википедија:Вавилон]]'''
|-
| {{Корисник mk}}
113

уредувања

Прегледник