Разлика помеѓу преработките на „Кисела Вода (населба)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
* [[Скопје]]
 
;Цркви
 
*[[Црква „Св. Преображение“ - Кисела Вода|Црква „Св. Преображение“]] во м.в. Теферич<ref>{{цитирана мрежна страница|url=http://sitel.com.mk/dnevnik/makedonija/ke-se-osveti-crkvata-%E2%80%9Esv-preobrazenie%E2%80%9C-na-teferich|title=Ќе се освети црквата „Св. Преображение“ на Теферич|date=09.10.2011 - 09:57|publisher=Сител|language=македонски|accessdate=2011-10-09}}</ref>
 
== Наводи ==

Прегледник