Додома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: ps:دودوما
с (r2.7.1) (Бот Додава: az:Dodoma)
с (r2.6.5) (Бот Додава: ps:دودوما)
[[hu:Dodoma]]
[[mr:डोडोमा]]
[[ro:Dodoma]]
[[nl:Dodoma (stad)]]
[[ja:ドドマ]]
[[oc:Dodoma]]
[[pnb:ڈوڈوما]]
[[ps:دودوما]]
[[pms:Dodoma]]
[[pl:Dodoma]]
[[pt:Dodoma]]
[[ro:Dodoma]]
[[ru:Додома]]
[[sq:Dodoma]]
4.013

уредувања

Прегледник