Прејди на содржината

Фудбалска Асоцијација на Велс: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: sr:Фудбалски савез Велса)
Нема опис на уредувањето
{{fb end}}
 
[[Категорија:УЕФА|Велс]]
[[Категорија:Фудбал во Велс|Велс]]
[[Категорија:Фудбалски федерации|Велс]]
 
[[Категорија:ФудбалскиЕвропски фудбалски федерации|Велс]]
[[Категорија:УЕФА|фудбал во Велс]]
[[Категорија:ФудбалСпортски организации во Велс|Велс]]
[[ar:اتحاد ويلز لكرة القدم]]
[[ca:Associació Gal·lesa de Futbol]]