Олоф Мелберг: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: la:Olavus Mellberg
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Бот Менува: la:Olavus Mellberg)
[[id:Olof Mellberg]]
[[it:Olof Mellberg]]
[[la:OlofOlavus Mellberg]]
[[lv:Ulofs Melbergs]]
[[lt:Olof Mellberg]]
127.214

уредувања

Прегледник