Лигурско Море: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ga:Muir Liogúrach
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: li:Ligurische Zieë)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ga:Muir Liogúrach)
[[fa:دریای لیگوریا]]
[[fr:Mer Ligure]]
[[ga:Muir Liogúrach]]
[[gl:Mar de Liguria]]
[[ko:리구리아 해]]
86.434

уредувања

Прегледник