Прејди на содржината

Моч: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: lv:Urīns
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: et:Kusi)
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:Urīns)
[[ku:Mîz]]
[[la:Urina]]
[[lv:Urīns]]
[[lt:Šlapimas]]
[[hu:Vizelet]]
86.434

уредувања