Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:User lang subcat/5“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Брише: ko:틀:User language-cat-5 (missing)
(Создадена страница со: <onlyinclude>{{userbox-level | level = 5b | id = {{{1}}} | info = {{{3}}}<hr />Овие корисници зборуваат '''[[:Катег...)
 
с (Бот Брише: ko:틀:User language-cat-5 (missing))
 
[[en:Template:User lang subcat/5]]
[[ko:틀:User language-cat-5]]
</noinclude>
85.496

уредувања

Прегледник