1380-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: war:1380 nga dekada
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Брише: zh:1380年代 (deleted))
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:1380 nga dekada)
[[uk:1380-ті]]
[[vi:Thập niên 1380]]
[[war:1380 nga dekada]]
[[yo:Ẹ̀wádún 1380]]
[[zh-yue:1380年代]]
58.155

уредувања

Прегледник