1580-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: war:1580 nga dekada
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:1580-еллар)
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:1580 nga dekada)
[[vi:Thập niên 1580]]
[[wa:Anêyes 1580]]
[[war:1580 nga dekada]]
[[yo:Ẹ̀wádún 1580]]
[[zh-yue:1580年代]]
58.155

уредувања

Прегледник