GSM: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Бот Менува: sv:GSM
с (r2.7.2) (Бот Менува: sv:Groupe spécial mobile)
с (r2.6.5) (Бот Менува: sv:GSM)
[[su:GSM]]
[[fi:GSM]]
[[sv:Groupe spécial mobileGSM]]
[[ta:உலகளாவிய நடமாடும் தகவல் தொடர்புகள் திட்டம்]]
[[roa-tara:GSM]]
3.967

уредувања

Прегледник