Рихард Вагнер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ia:Richard Wagner
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: af:Richard Wagner)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ia:Richard Wagner)
[[hr:Richard Wagner]]
[[id:Richard Wagner]]
[[ia:Richard Wagner]]
[[os:Вагнер, Рихард]]
[[is:Richard Wagner]]
86.434

уредувања

Прегледник