Разлика помеѓу преработките на „11 мај“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Бот Менува: sh:11. 5.
с (r2.6.4) (Бот Додава: kv:11 ода кора, xmf:11 მესი)
с (r2.6.5) (Бот Менува: sh:11. 5.)
 
[[Категорија:Годишни денови|511]]
 
[[xmf:11 მესი]]
 
[[af:11 Mei]]
[[ml:മേയ് 11]]
[[mr:मे ११]]
[[xmf:11 მესი]]
[[arz:11 مايو]]
[[ms:11 Mei]]
[[ro:11 mai]]
[[qu:11 ñiqin aymuray killapi]]
[[rue:11. май]]
[[ru:11 мая]]
[[rue:11. май]]
[[sah:Ыам ыйын 11]]
[[se:Miessemánu 11.]]
[[sl:11. maj]]
[[sr:11. мај]]
[[sh:11. 5.]]
[[su:11 Méi]]
[[fi:11. toukokuuta]]
3.985

уредувања

Прегледник