Разлика помеѓу преработките на „Корисник:Тиверополник“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с (Македонија;Грција 72-58)
с
<div class="messagebox cleanup metadata plainlinks"><span style=text-decoration:blink;>'''<big>72:58</big></div>
<div class="messagebox cleanup metadata plainlinks"><span style=text-decoration:blink;>'''<big>[[Податотека:Flag of the Republic of Macedonia 1992-1995.svg|500п]]</big>'''</span>'''[[Податотека:Flag of Greece.svg|400п]]''' <small></small></div>
 
<center>{{click|image=Pennsylvania State Capitol 3.jpg|link=Корисник:Тиверополник/U.S.Presidential Military Experience|width=500px|height=500px}}</center>
<blockquote>

Прегледник