Разлика помеѓу преработките на „Базилика Свети Јован Латерански“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.4) (Бот Менува: tl:Basilika ni San Juan sa Letran
с (r2.6.4) (Бот Менува: tl:Basilika ni San Juan de Letran)
с (r2.6.4) (Бот Менува: tl:Basilika ni San Juan sa Letran)
[[fi:San Giovanni in Laterano]]
[[sv:San Giovanni in Laterano]]
[[tl:Basilika ni San Juan desa Letran]]
[[ta:புனித இலாத்தரன் யோவான் முதன்மைப் பேராலயம்]]
[[th:มหาวิหารเซนต์จอห์นแลเตอร์รัน]]
126.282

уредувања

Прегледник