Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Роден“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
{{#if:{{{1}}}|{{#if:{{{2}}}|[[Категорија:Родени на {{{1}}} {{{2}}}]]}} }}
{{#if:{{{1}}}|{{#if:{{{2}}}|{{#if:{{{3}}}|[[Категорија:Родени на {{{1}}} {{{2}}}]]}} }} }}
{{#if:{{{1}}}|{{#if:{{{2}}}|{{#if:{{{3}}}|[[Категорија:Родени во {{{3}}} година]]}} }} }}
{{#if:{{{2}}}|[[Категорија:Родени во {{{2}}}]]}}
{{#if:{{{2}}}|{{#if:{{{3}}}|[[Категорија:Родени во {{{2}}}]] [[Категорија:Родени во {{{3}}} година]]}} }}

Прегледник