Прејди на содржината

Тамил Наду: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: gl:Tamil Nadu
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Брише: nap:Tamil Nadu)
с (r2.7.1) (Бот Додава: gl:Tamil Nadu)
[[hif:Tamil Nadu]]
[[fr:Tamil Nadu]]
[[gl:Tamil Nadu]]
[[gu:તમિલનાડુ]]
[[ko:타밀나두 주]]
86.434

уредувања