Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Kiril Simeonovski“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(→‎HotCat: ново заглавие)
 
како можам да ја користам оваа јава скрипта? позз --[[User:Vasil1234|Васил Ч.]] <small>([[User talk:Vasil1234|разговор]])</small> 16:51, 10 септември 2011 (CEST)
 
== Неуспешно барање за одземање на администраторски статус ==
Бидејќи дискусија со уредувачите (в тоа число и администраторите) реално не се одржа, немаше никаква реакција кон кршењето на правилата, а веќе исцрпих сите можности на локалната Википедија, треба да побарам помош од надворешен медијатор и/или да се обратам кон арбитражната комисија на Фондацијата за мешање поради грубото нарошуване на правилата на Википедија и активностите на адмнистраторите спрема него. Сите засегнати страни (сите кои гласале и искажале мислење) ќе бидат дополнително известени за да можат вклучат во дискусијата на страницата на арбитражата и да се искажат во своја одбрана. --[[User:StanProg|Стан]] <small>([[User talk:StanProg|разговор]])</small> 01:34, 14 септември 2011 (CEST)
5.612

уредувања

Прегледник