Хемиско соединение: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.5.5) (Бот Додава: ceb:Kompuwesto
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: sq:Komponim kimik)
с (r2.5.5) (Бот Додава: ceb:Kompuwesto)
[[bg:Химично съединение]]
[[ca:Compost químic]]
[[ceb:Kompuwesto]]
[[cs:Chemická sloučenina]]
[[cy:Cyfansoddyn cemegol]]
43.100

уредувања

Прегледник