Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Kiril Simeonovski“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
→‎HotCat: ново заглавие
(→‎HotCat: ново заглавие)
 
These articles: [[The Rescuers]] and [[Dumbo]], are not titled in Macedonian. Is this a mistake? [[Special:Contributions/64.134.159.3|64.134.159.3]] <small>([[User talk:64.134.159.3|разговор]])</small> 03:28, 9 септември 2011 (CEST)
 
== HotCat ==
 
како можам да ја користам оваа јава скрипта? позз --[[User:Vasil1234|Васил Ч.]] <small>([[User talk:Vasil1234|разговор]])</small> 16:51, 10 септември 2011 (CEST)

Прегледник