Психијатрија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 105 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
с (r2.5.2) (Бот Менува: si:මනෝ වෛද්‍යවේදය)
Нема опис на уредувањето
== Надворешни врски ==
* [http://www.psihijatrija.eu/ Македонски портал за ментално здравје и мозокот]<br />
* [http://www.kalinka.mk Психијатриска ординација - ПЗУ Калинка] {мк}
 
== Користена литература ==
3

уредувања

Прегледник